Karneval 2017

Letošní dětský karneval se naše orelská jednota rozhodla uspořádat až v závěru masopustu. V sobotu 25. února tak orlovna ve Vizovicích opět ožila rejem pestrobarevných masek. O tom, že nápady dětí a rodičů byly letos originální svědčí fotky v naší fotogalerii na http://orel-vizovice.rajce.idnes.cz/Karneval_2017/.

Celým programem děti provázeli králíci Bob a Bobek, kteří za nimi přiletěli jak jinak, než ve svém klobouku. Bobkovi se z něho sice jako vždy nechtělo, ale nakonec si i on s Bobem a dětmi udělal pořádnou rozcvičku. Následoval společný tanec prokládaný různými soutěžemi. Děti tak přenášely ping-pongový míček na klobouku, skákaly s balónkem mezi nohama, sbíraly mrkvičky apod. Velkou radost pak měly z toho, když mohly do karnevalových kostýmu nastrojit své rodiče.

I letos nechyběla oblíbená tombola. Velké poděkování patří všem štědrým dárcům, kteří do tomboly přispěli. Velký dík a pochvalu si zaslouží děvčata pod vedením Terezy Adamuškové, která měla celou organizaci karnevalu na starosti.

Zaplněný sál orlovny, rozzářená dětská očka a spokojenost rodičů svědčí o tom, že se orelský karneval letos opět vydařil.